مرجع تخصصی محصولات سامسونگ از جمله گلکسی، نوت، یخچال، لوازم خانگی و ... با به روز ترین اخبار و مقالات

دانلود تحقیق اضطراب صحبت کردن در برا بر جمع

رای دادن به این پست

دانلود فایل کامل تحقیق اضطراب صحبت کردن در برا بر جمع از سرویس پوشه

کلمات کلیدی :: تحقیق,اضطراب,صحبت,کردن,در,برا,بر,جمع,تحقیق اضطراب صحبت کردن در برا بر جمع,دانلود تحقیق اضطراب صحبت کردن در برا بر جمع ,دانلودتحقیق اضطراب صحبت کردن در برا بر جمع ,دانلود تحقیق اضطراب صحبت کردن در برا بر جمع,تحقیق اضطراب صحبت کردن در برا ب

متن کامل ::

تحقیق اضطراب صحبت کردن در برا بر جمع

تحقیق-اضطراب-صحبت-کردن-در-برا-بر-جمع

دانلود ورد با موضوع تحقیق اضطراب صحبت کردن در برا بر جمع دارای 3 صفحه و با فرمت .doc و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

 

تعداد صفحه : 3 صفحه

فرمت فایل: ورد .doc و قابل ویرایش

آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس

 

قسمتی از متن نمونه:

یکی از شایع ترین ترس های برزگسالان ، ا ضطراب صحبت کردن در جمع است. در حالی که درجاتی از اضطراب ، جز طبیعی صحبت کردن در جمع، حضور ویا هر گونه اجرا در برابر جمع طبیعی ومورد انتظار تلقی می شود؛ عده ای چنان مضطرب می شوند که توانایی کنش وری آن ها مختل می شود.
 
 
نشانه ها واثرات

:
روش های چندی وجود دارد که اضطراب اجتماعی یا عملکرد،فعالیت های شخص را محدود و در زندگی روزانه اش دخالت می کند. افرادی که دوره حاد اضطراب عملکرد را طی می کنند، ممکن است احساس انزوا کنند، زیرا آن ها از مهمانی ها یا گردهمایی های اجتماعی می پرهیزند؛ چه بسا آن ها از ثبت نام در کلاس های معینی خودداری ورزند، زیراآن دروس مستلزم مشارکت در کلاس وصحبت کردن است؛ یا ممکن است از مشاغل معینی بپرهیزند یا حتی فرصت ها ونیز ارتقای شغلی را به خاطرتماس های عمومی یا صحبت کردن در جمع، از دست بدهند.

دانلود فایل


نوشتن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عنوان منو
در حال بارگذاری