مرجع تخصصی محصولات سامسونگ از جمله گلکسی، نوت، یخچال، لوازم خانگی و ... با به روز ترین اخبار و مقالات

دانلود پاورپوینت بام های سبز و روش های اجرای آن

رای دادن به این پست

دانلود فایل کامل پاورپوینت بام های سبز و روش های اجرای آن از سرویس پوشه

کلمات کلیدی :: پاورپوینت,بام,های,سبز,و,روش,های,اجرای,آن,پاورپوینت بام های سبز و روش های اجرای آن,دانلود پاورپوینت بام های سبز و روش های اجرای آن ,دانلودپاورپوینت بام های سبز و روش های اجرای آن ,دانلود پاورپوینت بام های سبز و روش های اجرای آن,پاورپوینت

متن کامل ::

پاورپوینت بام های سبز و روش های اجرای آن

پاورپوینت-بام-های-سبز-و-روش-های-اجرای-آن

دانلود پاورپوینت با موضوع پاورپوینت بام های سبز و روش های اجرای آن دارای 12 اسلاید و با فرمت .ppt و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

 

تعداد اسلاید : 12 اسلاید

فرمت فایل: پاورپوینت .ppt و قابل ویرایش

آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس

قسمتی از متن نمونه:

توسعه شهرها باعث از بين رفتن محيط هاي طبيعي و زمين هاي زراعي شده است . بنابراين ايجاد وتوسعه فضاي سبز نقش مهمي در زندگي تمام موجودات از جمله انسان دارد بام هاي سبز بخشي از تلاش ها براي پايدار تر ساختن شهرها و يكي از راه حلهاي مدرن براي مشكلات شهري مي باشد . در حال حاضر 2 درصد مساحت خشكي هاي كره زمين را شهرها تشكيل مي دهند و شهرنشين ها از سه چهارم منابع طبيعي استفاده مي كنند كه با گسترش شهرنشيني سرعت كاهش منابع طبيعي رو به افزايش است. بنابراين استفاده از فناوري بام سبز كه از تكنيك هاي  پيشرفته فضاي سبز است با وجود مشكلات به كارگيري و ساخت واحدهاي گياهي از جهات بسياري مقرون به صرفه بوده و مي تواند جايگزين مناسبي براي پارك هاي شهري باشد.بام سبز(Green Roof) نه تنها سطحي است كه با رنگ سبز پوشيده شده بلكه يك سطح زنده ازگياهان رويشي در لايه خاك بالاي بام است. گاه اين پوشش همراه با محافظ ريشه اي واغلب با يك لايه زهكشي درزيرآن همراه است و گونه هاي گياهان مقاوم در برابر خشكي درآن رشد مي يابند.

 

فهرست مطالب واسلایدها:

مقدمه

مزایای با م سبز

انواع بام سبز

بام سبز گسترده

بام سبز متراکم

بام سبز نیمه متراکم

بام سبز مدولار
مقایسه انواع بام سبز

انواع گیاهان بام سبز

اجزای بام سبز

نحوه اجرای بام سبز

دانلود فایل


نوشتن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عنوان منو
در حال بارگذاری