مرجع تخصصی محصولات سامسونگ از جمله گلکسی، نوت، یخچال، لوازم خانگی و ... با به روز ترین اخبار و مقالات

دانلود پاورپوینت درسهای بازاریابی از خوزه مورینیو

رای دادن به این پست

دانلود فایل کامل پاورپوینت درسهای بازاریابی از خوزه مورینیو از سرویس پوشه

کلمات کلیدی :: پاورپوینت,درسهای,بازاریابی,از,خوزه,مورینیو,پاورپوینت درسهای بازاریابی از خوزه مورینیو,دانلود پاورپوینت درسهای بازاریابی از خوزه مورینیو ,دانلودپاورپوینت درسهای بازاریابی از خوزه مورینیو ,دانلود پاورپوینت درسهای بازاریابی از خوزه مورینیو,پاو

متن کامل ::

پاورپوینت درسهای بازاریابی از خوزه مورینیو

پاورپوینت-درسهای-بازاریابی-از-خوزه-مورینیو

دانلود پاورپوینت با موضوع پاورپوینت درسهای بازاریابی از خوزه مورینیو دارای 21 اسلاید و با فرمت .ppt و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

 

تعداد اسلاید : 21 اسلاید

فرمت فایل: پاورپوینت .ppt و قابل ویرایش

آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس

قسمتی از متن نمونه:

بازاریابی به عنوان یک علم بهره بردار، ظرفیت وسیعی برای خود ایجاد کرده است. آنچه در طول سالهای اخیر نیز نصیب این رشته از مطالعات علمی شده است، حاصل همین ظرفیت پذیرش است. تازگی و طراوت این رشته از مطالعات علمی نیز مرهون همین الگوبرداری است از آنچه می تواند به رشد بازاریابی بیانجامد.

بازاریابهای خوش ذوق دریافتند بین فوتبال و بازاریابی مشابهت های فراوانی وجود دارد؛ میدان ورزشی، صحنه ی رقابت جوانمردانه است، آنانکه با جسارت و جنگندگی ظاهر شوند، پیروز میدان خواهند بود؛ تیمی که فشارها و بحرانها را مدیریت کند، فرجام بازی را به نفع خود تغییر خواهد داد.
آنانکه عاشقانه وارد میدان مسابقات می شوند، احترام حریف را برمی انگیزند و بسیاری مشابهت های دیگر که می توان در بازار و بازاریابی سراغ آن را گرفت.
از این رو بازاریابان بر آن شدند تا آموزه ها را از بزرگان فوتبال بیاموزند. خوزه مورینیو، آقای خاص فوتبال، برای خود اصولی دارد که برخی بازاریابان این اصول را به هنگام فعالیت حرفه ای در دستور کار خود قرار داده اند. این اصول کدامند؟

فهرست مطالب و اسلایدها:
بازاریابی
بازاریابی و فوتبال
خوزه مورینیو
آغاز یک ستاره
برندی به نام مورینیو

دانلود فایل


نوشتن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عنوان منو
در حال بارگذاری