مرجع تخصصی محصولات سامسونگ از جمله گلکسی، نوت، یخچال، لوازم خانگی و ... با به روز ترین اخبار و مقالات

دانلود پاورپوینت سياستهاي جمعيتي

رای دادن به این پست

دانلود فایل کامل پاورپوینت سياستهاي جمعيتي از سرویس پوشه

کلمات کلیدی :: پاورپوینت,سياستهاي,جمعيتي,پاورپوینت سياستهاي جمعيتي,دانلود پکیج پاورپوینت سياستهاي جمعيتي ,دانلود پکیج پاورپوینت سياستهاي جمعيتي ,دانلود پکیج پاورپوینت سياستهاي جمعيتي,پاورپوینت سياستهاي جمعيتي

متن کامل ::

پاورپوینت سياستهاي جمعيتي

پاورپوینت-سياستهاي-جمعيتي

دانلود پاورپوینت با موضوع پاورپوینت سياستهاي جمعيتي دارای 10 اسلاید و با فرمت .ppt و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

 

تعداد اسلاید : 10 اسلاید

فرمت فایل: پاورپوینت .ppt و قابل ویرایش

آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس

قسمتی از متن نمونه:

تعریف سیاستهای جمعیتی : مجموعه  تصمیمات که از سوی دولت یک کشور اتخاذ می شود و حدود و فعالیتهای کشور را در رابطه با مسائل جمعیتی تعیین می کند سیاستهای جمعیتی نام دارد . در واقع اهداف و راهکارهای برنامه ریزی شده در سطح محلی , ملی و بین المللی در جهت تاثیر گذاری بر عوامل مرتبط با جمعیت (اندازه ، توزیع ، و ترکیب جمعیت ) تحت عنوان سیاستهای جمعیتی نامیده می شوند .
انواع سیاستهای جمعیتی :
– از نظر اجرا :
1- سیاستهای مستقیم
2- سیاستهای غیر مستقیم .
در سیاستهای مستقیم تاثیر بر عوامل جمعیت مستقل است مانند کاهش یا افزایش مهاجرت به داخل . سیاستهای غیر مستقیم مثل افزایش میزان تحصیلات زنان .
ب- به لحاظ ماهیت :
1 سیاستهای کمی 2 سیاستهای کیفی
سیاستهای کمی نظیر کاهش موالید و کاهش مهاجرت به داخل ، اما سیاستهای کیفی مثل نظارت بهداشتی بر امر ازدواج . گسترش بهداشت و افزایش مهارتها ، معیارهای کیفی جمعیت را افزایش می دهند .

دانلود فایل


نوشتن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عنوان منو
در حال بارگذاری