مرجع تخصصی محصولات سامسونگ از جمله گلکسی، نوت، یخچال، لوازم خانگی و ... با به روز ترین اخبار و مقالات

دانلود پاورپوینت سيستم عامل بخش ورودي و خروجي

رای دادن به این پست

دانلود فایل کامل پاورپوینت سيستم عامل بخش ورودي و خروجي از سرویس پوشه

کلمات کلیدی :: پاورپوینت,سيستم,عامل,بخش,ورودي,و,خروجي,پاورپوینت سيستم عامل بخش ورودي و خروجي,دانلود پکیج پاورپوینت سيستم عامل بخش ورودي و خروجي ,دانلود پکیج پاورپوینت سيستم عامل بخش ورودي و خروجي ,دانلود پکیج پاورپوینت سيستم عامل بخش ورودي و خروجي,پاور

متن کامل ::

پاورپوینت سيستم عامل بخش ورودي و خروجي

پاورپوینت-سيستم-عامل-بخش-ورودي-و-خروجي

دانلود پاورپوینت با موضوع پاورپوینت سيستم عامل بخش ورودي و خروجي دارای 29 اسلاید و با فرمت .ppt و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

 

تعداد اسلاید : 29 اسلاید

فرمت فایل: پاورپوینت .ppt و قابل ویرایش

آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس

قسمتی از متن نمونه:

دستگاهي است که اطلاعات را در بلوکهايي با سايز ثابت مي ريزد که هر بلوک آدرس خودش را دارد. سايزهای معمول برای بلوک از 512 بايت تا 32768  Byte   يعني 32k مي باشد.
خصوصيات اصلي يک  دستگاه بلوکي اين است که در اين دستگاه هر بلوک مجزا از بلوکهای ديگر قابل خواندن و نوشتن است . ديسکها  معمول ترین دستگاههای  بلوکي هستند.
دستگاههای بلوکي   Block Devices
  دستگاههای کاراکتری   Character Devices
يک دستگاه کاراکتری يک  Stream  (جويباری) از کاراکترها را مي پذیرد يا ارائه مي کند، بدون توجه به هر گونه ساختار بلوکي .  يک دستگاه کاراکتری قابل آدرس دهی نيست و عمل  Seek  را ندارد.
پرينترها ، واسط های شبکه (کارتهای شبکه) ،  Mouse ها و بيشتر دسنتگاههایی که ديسک مانند نيستند ، دستگاههای کاراکتری هستند.
البته هر دستگاه در اين طبقه بندی نمي گنجد مثلآ  Clock ( ساعت کامپيوتر) نه قابل آدرس دهي بلوکي است و نه  Stream  های کاراکتری مي گيرد يا توليد مي کند.  Clock  تنها کاری که مي کند ايجاد  Interrupt  يا سيگنال وقفه در بازه های زماني تعريف شده است .
اما اين تقسيم بندی دستگاههای ورودی / خروجی آنقدر کلي هست که بتوان از آن به عنوان پايه ای برای ايجاد  نرم افزار سيستم عامل مربوط به دستگاههای  I/O  به طور مستقل  از دستگاه  (Device Independent)
استفاده کرد

دانلود فایل


نوشتن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عنوان منو
در حال بارگذاری