مرجع تخصصی محصولات سامسونگ از جمله گلکسی، نوت، یخچال، لوازم خانگی و ... با به روز ترین اخبار و مقالات

دانلود پاورپوینت گزارش کار آزمايشگاه مکانيک خاک

رای دادن به این پست

دانلود فایل کامل پاورپوینت گزارش کار آزمايشگاه مکانيک خاک از سرویس پوشه

کلمات کلیدی :: پاورپوینت,گزارش,کار,آزمايشگاه,مکانيک,خاک,پاورپوینت گزارش کار آزمايشگاه مکانيک خاک,دانلود پاورپوینت گزارش کار آزمايشگاه مکانيک خاک ,دانلودپاورپوینت گزارش کار آزمايشگاه مکانيک خاک ,دانلود پاورپوینت گزارش کار آزمايشگاه مکانيک خاک,پاورپوینت گزا

متن کامل ::

پاورپوینت گزارش کار آزمايشگاه مکانيک خاک

پاورپوینت-گزارش-کار-آزمايشگاه-مکانيک-خاک

دانلود پاورپوینت با موضوع پاورپوینت گزارش کار آزمايشگاه مکانيک خاک دارای 10 اسلاید و با فرمت .ppt و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

 

تعداد اسلاید : 10 اسلاید

فرمت فایل: پاورپوینت .ppt و قابل ویرایش

آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس

قسمتی از متن نمونه:

در حدود 400 گرم از خاکي که از الک شماره 40 عبور کرده است اختيار مي کنيم. مقداري آب به آن اضافه مي کنيم. آن را در کاسه برنجي ( جام کازاگرانده ) پهن مي کنيم. سپس با يک شيارکش ، شياري روي گل مي کشيم. حد رواني درصد رطوبتي است که بعد از 25 بار ضربه زدن شيار پر شود. براي اين منظور دفعات مختلف اين آزمايش را با مقدار آب متفاوت انجام مي دهيم. سپس نمودار مقدار رطوبت – تعداد ضربه را رسم مي کنيم. در اين نمودار محل تلاقي خط 25 ضربه را به عنوان حد رواني خاک گزارش مي کنيم.
براي بدست آوردن درصد رطوبت خاک در هر مرحله ، مقداري از گل داخل جام را در ظرف هاي مخصوصي مي ريزيم و آن ها را در گرمچال قرار مي دهيم تا آب آنها تبخير شود و وزن خاک خشک را بدست مي آوريم. و سپس درصد رطوبت را بدست مي آوريم.

 اما براي کشيدن نمودار دو راه وجود دارد. اول اينکه چند بار آزمايش حد رواني را انجام دهيم و با درصد هاي رطوبت مختلف تعداد ضربه ها را بدست آوريم و سپس نمودار اين چند نقطه را به هم وصل کنيم و از اينجا مقدار درصد رطوبت 25 ضربه را بدست آوريم. اما راه ديگر اين است که با بدست آوردن يک نقطه و شيب منحني يک خط رسم کنيم و از اينجا درصد رطوبت 25 ضربه را تخمين بزنيم.

فهرست مطالب واسلایدها:
حدود آتربر
تعريف حد رواني آزمايشگاهي خاک
حد روانی
تعريف حد پلاستيک
آزمايش دانه بندي خاک به روش هيدرومتريهدف
حدود آتربرگ
نتايج گروه
تعیین نوع خاک

دانلود فایل


نوشتن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عنوان منو
در حال بارگذاری