مرجع تخصصی محصولات سامسونگ از جمله گلکسی، نوت، یخچال، لوازم خانگی و ... با به روز ترین اخبار و مقالات

دانلود گزارش کارآموزی دفتر فني مهندسي جاويد سازه(معماري)

رای دادن به این پست

دانلود فایل کامل گزارش کارآموزی دفتر فني مهندسي جاويد سازه(معماري) از سرویس پوشه

کلمات کلیدی :: گزارش,کارآموزی,دفتر,فني,مهندسي,جاويد,سازه(معماري),گزارش کارآموزی دفتر فني مهندسي جاويد سازه(معماري),دانلود گزارش کارآموزی دفتر فني مهندسي جاويد سازه(معماري) ,دانلودگزارش کارآموزی دفتر فني مهندسي جاويد سازه(معماري) ,دانلود گزارش کارآموزی دفت

متن کامل ::

گزارش کارآموزی دفتر فني مهندسي جاويد سازه(معماري)

گزارش-کارآموزی-دفتر-فني-مهندسي-جاويد-سازه(معماري)

دانلود ورد با موضوع گزارش کارآموزی دفتر فني مهندسي جاويد سازه(معماري) دارای 21 صفحه و با فرمت .doc و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

 

تعداد صفحه : 21 صفحه

فرمت فایل: ورد .doc و قابل ویرایش

آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس

 

قسمتی از متن نمونه:

زمان شروع و پايان دوره
پس از اطلاع دانشكده شريعتي از محل كارآموزي اينجانب در تاريخ 7/5/85 شروع به فعاليت نمودم و تا تاريخ 12/6/85 به مدت 30 روز از ساعت 8 صبح لغايت 4 بعد از ظهر در مجموع به مدت 240 ساعت در آن محل به كارآموزي و فرا گرفتن اطلاعات و تجربيات مفيد جديد مشغول بودم.
لازم به ذكر است كه در ايام تعطيل رسمي و جمعه‌ها با كسب اجازه از مهندس جاويد در محل كارآموزي خود حضور نداشتم. و با گذراندن چند روز اضافه به جبران روزهاي كه تعطيل رسمي و جمعه بود پرداختم.
لازم به ذكر است اينجانب حتي پس از گذراندن 240 ساعت كارآموزي با كسب اجازه از مهندس جاويد چند روز ديگر در آنجا براي فراگيري بيشتر كار حضور داشتم.
 
گزارش فعاليت‌هاي انجام شده
در تاریخي 7/5/85 در اولين روز كارآموزي با مراجعه دفتر فني مهندس جاويد سازه محلي كه در آنجا بايد فعاليت‌هاي دوره كارآموزي خود را به انجام مي‌رساندم حضور يافتم. در اولين روز كارآموزي به دليل آشنا نبودن با افراد و محيط كار مشغول به آشنايي با مسئولان و كاركنان دفتر مهندس شدم.
در تاريخ 8/5/85 در دومين روز كارآموزي پس از مراجعه به دفتر فني سعي به آموختن روابط بين كاركنان با مراجعين و نوع آمد و شد مهندسين و پيمانكاران پرداختم. در آن روز چند پيمانكار و يك صاحب زمين كه براي ساخت آپارتمان زمين يك طبقه خود را در اختيار مهندس جاويد قرار داده بود به صحبت‌هاي آنها پيرامون ساخت و ساز توجه كردم.
در تاريخ 9/5/85 در سومين روز كار آموزي پس از مراجعه به دفتر فني به دليل آشنا نبودم كامل و صحيح با مهندس جاويد و ديگر كاركنان به مانند روزهاي قبل بيشتر سعي كردم تا با روابط بين مهندس و كاركنان و مراجعين و صحبت با يكي از همكاران مهندس جاويد به پيرامون درس معماري در دانشكده خود در اصفهان و نوع آموزش درس‌ها و سطح آموزش صحبت كرديم.
در تاريخ 10/5/85 در چهارمين روز كارآموزي خود با حضور دفتر مهندسي پس از گذشتن چند ساعت از روز كه من مشغول صحبت با همكار مهندس جاويد در مورد دفتر مهندس كه در آن مشغول كارآموزي بودم يكي از پيمانكاران با مراجعه به دفتر فني مهندس جاويد خواستار تغيير طراحي نقشه‌اي كه مهندس جاويد ترسيم كرده بود نمود و دليل خود را زيبا نمودم طرح از نظر مالك زمين عنوان نمود و من نيز با كسب اجازه از مهندس جاويد با نظرات بر نحوه ارائه طرح جديد و رفع اشكال در آن نقشه توسط مهندس جاويد چند نكته در مورد طرح و بهتر نمودن طرح آموختم.

دانلود فایل


نوشتن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عنوان منو
در حال بارگذاری