مرجع تخصصی محصولات سامسونگ از جمله گلکسی، نوت، یخچال، لوازم خانگی و ... با به روز ترین اخبار و مقالات

دانلود گزارش کارآموزی شركت صانع گيتي

رای دادن به این پست

دانلود فایل کامل گزارش کارآموزی شركت صانع گيتي از سرویس پوشه

کلمات کلیدی :: گزارش,کارآموزی,شركت,صانع,گيتي,گزارش کارآموزی شركت صانع گيتي,دانلود گزارش کارآموزی شركت صانع گيتي ,دانلودگزارش کارآموزی شركت صانع گيتي ,دانلود گزارش کارآموزی شركت صانع گيتي,گزارش کارآموزی شركت صانع گيتي

متن کامل ::

گزارش کارآموزی شركت صانع گيتي

گزارش-کارآموزی-شركت-صانع-گيتي

دانلود ورد با موضوع گزارش کارآموزی شركت صانع گيتي دارای 8 صفحه و با فرمت .doc و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

 

تعداد صفحه : 8 صفحه

فرمت فایل: ورد .doc و قابل ویرایش

آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس

 

قسمتی از متن نمونه:

مقدمه :
امروزه سازمانها با شرايط محيطي و فن آوري مختلف روبرو هستند و مديراني موفق هستند كه بتوانند شرايط درون سازماني خود را به خوبي تشخيص داده و همچنين با بهره مندي از مهمترين نظريه ها و اصول مديريت ، از مناسب ترين آنها به منظور افزايش بهره وري و حفظ حيات سازمان خود استفاده كنند زيرا بكارگيري صحيح نظريه ها و اصول مختلف در شرايط محيطي مختلف هنر مديريت است .
اين مجموعه براي استفاده كنندگان در مقطع كارداني و بر اساس سر فصل ( گزارش كار آموزي ) جمع آوري شده كه در آن مهمترين نظريه هاي سازمان و مديريت و مقايسه آنها با عملكرد شركت صانع گيتي ارائه گرديده است .

فصل اول :
تاريخچه محل كارآموزي و دواير مديريتهاي زير مجموعه :
شركت صانع گيتي در سال 1375 تاسيس شد و تاريخ بهره برداري آن 15/5/81 بود كه محصول آن توليد ورق مي باشد .

اساسنامه شركت :
به علت محرمانه بودن رويت اساسنامه از نظر مسئولين مربوطه ممكن نبود .

خدمات رفاهي و بيمه پرسنلي :
اين كارخانه خدمات و رفاهي مناسب و رفاهي خوبي نسبت به شركت هاي موجود در منطقه ارائه مي كند كه عبارتنداز : سرويس اياب ذهاب ، تحويل غذاي روزانه ( شام ناهار و چاي ) و رستوران كارخانه به كل پرسنل ، پرداخت وام ضروري ، پاداش هاي موردي ، لوازم ايمني ، اختصاص اماكني از قبيل نمازخانه ، رختكن به كارگران و هديه هاي مديريتي كارخانه هر 6 ماه يك بار به مديران . بيمه و خدمات پرسنلي هم طبق قانون پرداخت مي شود و كليه كاركنان اين واحد  تحت پوشش بيمه تامين اجتماعي هستند .

نيروهاي انساني در محل كارآموزي :
وضعيت نيروي انساني به تفكيك از لحاظ تعداد در مديريت ها و دواير و ساير سطوح سازماني از نظر جنسيت ، تحصيلات ، وضعيت تاهل ، سنوات ، كاري ، سن و وضعيت حقوق و مزايا و غيره .
در اين واحد صنعتي كل پرسنل 45 نفر ، 40 نفر مرد با آمار دفتر مركزي و 5 نفر زن مشغول بكار هستند كه 35 نفر مستقيماً در توليد و بقيه در قسمت پشتيباني هستند .

سطح سواد :
فوق ليسانس دو نفر – ليسلنس 5 نفر مي باشند ديپلم 30 نفر و زير ديپلم 8 نفر مي باشند.
تعدا متاهلين : 38 نفر
تعداد مجردين : 7 نفر مي باشد .

دانلود فایل


نوشتن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عنوان منو
در حال بارگذاری