محصولات شگفت‌انگیز

کابل پچ کورد هواوی مدل SC/UPC-SC/APC

خانه/فروشگاه/فیبر نوری/پچ کورد فیبر/کابل پچ کورد هواوی مدل SC/UPC-SC/APC

کابل پچ کورد هواوی مدل SC/UPC-SC/APC

Huwaei SC/UPC-SC/APC Patch Cord Cable

در انبار موجود نمی باشد

شناسه محصول: مدل SC/UPC-SC/APCدسته: پچ کورد فیبر, فیبر نوری

دارای روکشی مقاوم از جنس LSZH به رنگ زرد

دارای ساختار کانکتور سیمپلکس (Simplex)

قابلیت ایجاد ارتباط بین تجهیزات و قطعات در شبکه فیبر نوری

بهره مندی از کانکتورها، مانند LC، FC، SC، ST، MU ، MTRJ و E2000

دارای گارانتی معتبر

سایر مشخصات
  • دارای طول کابل 2 متر
  • عاری از هالوژن
  • مجهز به قطر هسته 10 میکرون
  • بهره مندی از قطر غلاف 125 میکرون

۳۹,۰۰۰ تومان

لطفاً در صورت خرید تعداد بیشتر تماس حاصل فرمائید!لطفاً در صورت خرید تعداد بیشتر تماس حاصل فرمائید!
زرد
بدون گارانتیبدون گارانتی
تحویل اکسپرس
پرداخت در محل
7 روز ضمانت بازگشت
ضمانت اصل بودن کالا

نقد و بررسی

کابل پچ کورد هواوی مدل SC/UPC-SC/APC

کابل پچ کورد 2 متری هواوی مدل SC/UPC-SC/APC که با نام تجاری

Huawei SC/UPC-SC/APC 2M Patch Cord Cable عرضه می شود.

توسط شرکت هواوی طراحی ، تولید و به بازار عرضه می شود.

این پچ کورد به شما این امکان را می‌دهد که در هر جایی هستید،با استفاده از یک سیم برای اتصال بین سوئیچ شبکه

و پچ پنل و همچنین اتصال بین کامپیوتر (کارت شبکه) و پریز شبکه از پچ کورد استفاده می شود.

یکی از مهمترین قسمت های شبکه پچ کورد است که می تواند کارایی شبکه را تحت تاثیر قرار دهد .

پچ کوردها در طول های 30 و 50 سانتی ، 1 ، 2 ،3 ،4 ،5 ،10 ، 15 متری تولید می شوند

و در همان کارخانه 2 سر آن به سوکت RJ45 پانچ می‌شود.

پچ کورد ها در رنگ های مختلف و با دو نوع ژاکت LSZH ، PVC ،ساخته می شوند

که دومی فاقد هالوژن می باشد و در هنگام آتش سوزی دود سمی تولید نمی کند.ب

رای آشنایی بیشتر با Huwaei SC/UPC-SC/APC 2M Patch Cord Cable با ما در ای تی سام همراه باشید .

ویژگی های منحصربه فرد

پچ کورد فیبر نوری دارای روکشی مقاوم از جنس LSZH به رنگ زرد می باشد.

هنگام آتش سوزی دود سمی از خود تولید می کند.

همچنین عاری از هالوژن بوده و خطر مسمومیت ناشی از گازهای سمی را برای افراد کم می کند.

این پچ کورد دارای ساختار کانکتور سیمپلکس (Simplex) بوده که از 2 رشته فیبر برخوردار است.

کابل پچ کورد 2 متری هواوی مدل SC/UPC-SC/APC
کابل پچ کورد 2 متری هواوی مدل SC/UPC-SC/APC

مشخصات فنی

طراحی منحصر به فرد پچ کورد هواوی با طول کابل 2 متر تولید شده است.

با بدنه ی مقاوم و مستحکم در بازار تجهیزات شبکه عرضه می شود.

نوع فیبر این محصول سینگل مد (Single Mode) به رنگ زرد تعبیه شده است.

هواوی SC/UPC-SC/APC از قطر هسته 10 میکرون و قطر غلاف 125 میکرون برخوردار است.

مشخصات فنی

ویژگی ها
رنگ‌بندی

زرد

شرکت سازنده

هوآوی – huawei

گارانتی

بدون گارانتی

Inline Feedbacks
View all comments